2014/2015-ös tanév eredményei |
Kerületi összetett atlétikaverseny II.korcsoport lányok II.helyezés Kovalcsik Bianka, Major Fanni, Szabó Daniella, Varga Violetta, Magyar Szilvia, Dudar Kamilla Major Fanni (4.a) egyéni összetettben II.helyezés
|
Csapatnév |
Csapattagok |
Pontszám |
Helyezés |
4 az 1-ben 4.a |
Wéber Kitti |
142 pont |
9. hely |
Matekmágusok 4.c |
Varga Dominik |
140 pont |
11. hely |
ZMI 7.c |
Molnár Klementina |
94 pont |
13. hely |
Géniuszok 7.a |
Erdős Bianka |
92 pont |
16. hely |
Számkirályok 4.c |
Márton Bence |
124 pont |
26. hely |
Sárgeték 6.a |
Bősz Miranda |
122 pont |
21. hely |
Kerületi sportverseny – mezei futás 2014. október 8.
Csapatverseny:
II. korcsoport (lányok) III.helyezés
(Major Fanni, Farkas Kinga, Kovalcsik Bianka, Keil Dorottya, Magyar Krisztin, Szabó Daniella)
Egyéni verseny:
Major Fanni 4.a I.helyezés
Nagy Márk 8.c I.helyezés
Diamant Nikolett 5.c III.helyezés
Kovalcsik Jázmin 7.a IV.helyezés
Czinke Bence 2.d V.helyezés
Kovalcsik Bianka 4.a VII.helyezés
TAPPANCS RAJZPÁLYÁZAT
INTÉZMÉNYI DÍJAT KAPOTT: Hajcsák Henriett 2.a
Felkészítő:Szabó Erika
Rákosmenti Kis Lángelmék Kerületi Matekverseny
István Kamilla, Kerekes Bálint (4. b) II.helyezés
Felkészítő: Bothné Kósa Erika
KERÜLETI NÉPDALVERSENY 2014
EZÜST minősítés:
BÁLINT ENIKŐ 1.a
DÉVÉNYI BARNABÁS 2.a
Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
BRONZ minősítés:
TÓTH VIVIEN 4.a
Felkészítő: Göncz-Tóth Szilvia
HÁZI MINŐSÍTŐ NÉPDALVERSENY 2014
1.évfolyam
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Bálint Enikő 1.a
ARANY MINŐSÍTÉS
Kovács Konrád 1.a
EZÜST MINŐSÍTÉS
Perényi Kristóf 1.a
Málits Cili 1.a
Horváth Borbála 1.b
BRONZ MINŐSÍTÉS
Makranczi Lili 1.a
Kulcsár Edmund 1.b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
2.évfolyam
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Dévényi Barnabás 2.a
ARANY MINŐSÍTÉS
István Karola 2.a
EZÜST MINŐSÍTÉS
Szegedi Szilvia 2.a
BRONZ MINŐSÍTÉS
Nagy Tibor Benjámin 2.a Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
4.évfolyam
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Tóth Vivien 4.a
ARANY MINŐSÍTÉS
Molnár Eszter 4.a
BRONZ MINŐSÍTÉS
Illés Ágnes 4.a Felkészítő: Göncz-Tóth Szilvia
Dankó Dorottya 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
Kerületi labdarúgó diákolimpia
II.korcsoport
III.helyezés
Csapattagok:
Mátrai Marcell, Morvai Martin, Nagy Attila, Koblinger Bence, Zsédő Ádám, Vöő Kristóf, Kocsis Bence, Varga Dominik
I.korcsoport
II.helyezés
Csapattagok:
Porkoláb Tamás, Rusznyák Roland, Koblinger Bence, Bognár Dániel, Kabát Kevin, Molnár Attila, Kocsis Bence, Körmendi Gábor, Csepregi Máté
HÁZI HELYESÍRÓ VERSENY 2014
I. ILLÉS ÁGNES 4.a Felkészítő: Gazdag Lászlóné
I. SERES FANNI 4.a Felkészítő: Gazdag Lászlóné
II. DANKÓ DOROTTYA 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
III. ZGÚT LÍDIA 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
MESEOLVASÓ VERSENY 2014
AZ ALSÓ TAGOZATON MEGHIRDETETT MESEOLVASÓ VERSENYBEN
10 OSZTÁLY, 171 TANULÓ VETT RÉSZT. 668 KITÖLTÖTT FELADATLAP
BIZONYÍTJA A TANULÓK OLVASÁS IRÁNTI ÉRDEKLŐDÉSÉT.
Kiemelkedően szorgalmasak, aktívak voltak az 1.b, 1.d, 2.c osztály tanulói.
Kiemelkedő egyéni teljesítmények is születtek:
1-2. évfolyam
I.Homonnay Réka Csenge 1.b
II.Horváth Borbála 1.b
III.Paduch Henriett 1.b
III.Pintér Lili 1.b
IV.Csepregi Máté 1.d
3-4. évfolyam
I.Dankó Dorottya 4.b
I.István Kamilla 4.b
II.Illés Ágnes 4.a
II.Jakab Viktória 4.c
III.István Ferenc 4.b
KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY 2014
I. NAGY TIBOR BENJÁMIN 2.o Felkészítő: Szabó Erika
II. SZELTNER RÉKA 3.o Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet
III. ISTVÁN KAMILLA 4.o Felkészítő: Bothné Kósa Erika
HÁZI VERSMONDÓ VERSENY
2014. FEBRUÁR 13.
1. évfolyam
I. Málits Cili 1.a Felkészítő: Marosi Józsefné
II. Epres Erik Imre 1.b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
III.Ruttkay Bence 1.b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
III.Homonnay Réka Csenge 1.b Felkészítő: Dassiné Csordás Katalin
2. évfolyam
I. Nagy Tibor Benjámin 2.a Felkészítő: Szabó Erika
II. Demény Zsófia 2.a Felkészítő: Szabó Erika
III.Fekete Noel Dominik 2.b Felkészítő: Séllei Edit
3. évfolyam
I. Szeltner Réka 3.c Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet
II. Wéber Kitti 3.a Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
III. Apró Anna 3.a Felkészítő: Markóné Tátrai Katalin
4. évfolyam
I. István Kamilla 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
II. Prekopa Lia 4.b Felkészítő: Bothné Kósa Erika
II. Molnár Eszter 4.a Felkészítő: Gazdag Lászlóné
Főnix kupa
Ebben az évben is részt vettünk a szivacskézilabdázókkal a Debrecenben hagyományosan megrendezett Főnix kupán. Ez egy nemzetközi utánpótlás kézilabda torna, ahol a Magyar csapatokon kívül a környező országokból is érkeznek csapatok. (Mi "csak" Magyar csapatokkal találkoztunk elklenfélként.)
Összesen 90 csapat vett részt a három napig tartó tornán, a mi korosztályunkban 12 csapat nevezett.
Ezen a három napon nem csak kézilabdáztunk, hanem szabad programként bowlingozni is el tudzunk menni a gyerekkel.
Eredményeink felsorolása előtt egy pici visszatekintés a tavalyi évhez. Akkor összesen a három nap alatt lejátszott 6 mérkőzésünk alatt lőtt a csapatunk 9 gólt valamint megszámlálhatatlanul sokat kaptunk, és 15. helyen végeztünk.
Idén a nagyon előkelő nyolcadik helyen végzett a csapatunk, ahol csak sportegyesületekkel és nem iskolái csapatokkal jástzottunk. Összesen 69 gólt szereztünk. (Ez azért lehet érdekes, mert míg egy sportegyesületben válogatott gyerekekkel indulnak neki egy bajnokságnak, addig mi mint iskolai csapat nem válogathatunk, sőt....konkrétan annak tartok edzéseket, aki bejön az ajtón, és van kedve ezt a játékot játszani. Tehát én nem küldök el senkit, míg egyesületi csapatok szelektálnak, és a legjobbakatk viszik el.)
Eredményeink:
Csoportmérkőzéseink:
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Salgótarján 5:25
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Balmazujvárosi Utánpótlás Kézilabda SE 26:10
Zrínyi Miklós Általános Iskola - Békés FKC 17:27
Ezekkel az eredményekkel a csoportban a harmadik helyen végeztünk, amivel a 7-9. helyért rendezett helyosztókon vehettünk részt.
7-9. helyért
GUKC Kalocsa - Zrínyi Miklós Általános Iskola 5:15
Kecel Kézilabda Klub - Zrínyi Miklós Általános Iskola 14:6
Csatolt mellékletként megtalálhatjátok a korosztályunk összes mérkőzését, és az oklevelünket, melyet az alábbi tanulók nyertek, öregbítve ezzel iskolán hírnevét.
Csapatunk:
Porkoláb Tamás 2.c
Balázs Bence 3.c
Márton Bence 3.c
Hegedős Csaba 3.c
Horváth Olivér 3.c
Körmendi Gábor 3.c
Bakos Péter 3.c
Dendély Norbert 3.c
Komáromi Roland 3.c
Csapatunk fele egy évvel fiatalabb volt mint amilyen korosztályban játszottunk, így jövőre is biztosan lehet csapatunk a Főnix kupán.
Bárki találkozik ezekkel a gyerekekkel dícsérjétek meg őket, és legyetek rájuk nagyon büszkék.
Gergő
Ui.: Csak érdekesség, hogy az az ÁLTALÁNOS ISKOLA ahol a mérkőzéseinket játszottuk Debrecenben a következő helyzetben van. Az öltöző folyosóról nyílik 4 (négy) öltöző, zuhanyzóval mosdókkal. Ugyanerről a folyosóról nyilik két 40x20 méteres (felnőtt kézilabda pálya méret) tornaterem. ÉS MÉG MINDIG UGYANERRŐL AZ ÖLTÖZŐ FOLYOSÓRÓL NYÍLIK AZ ISKOLA SAJÁT USZODAFOLYOSÓJA EGY FIÚ ÉS EGY LÁNY ÖLTÖZŐVEL MOSDÓVAL HAJSZÁRÍTÓKKAL FELSZERELVE AHOL EGY -első ránézésre- 15 méter hosszú 6 egyenlőr részre osztható, vagyis 6 sávos úszómedence. Mégegyszer írom ez egy ÁLTALÁNOS ISKOLA!!! (Picit irigykedem!)
HÁZI SZÉPOLVASÓ VERSENY 2013
I.ISTVÁN KAMILLA 4.b
II. DANKÓ DOROTTYA 4.b
Felkészítő: Bothné Kósa Erika
III. MOLNÁR ESZTER 4.a
Felkészítő: Gazdag Lászlóné
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY 2013
3. évfolyam
VI., DÍJAZOTT LETT a 3.a ZRÍNYIS OKOSKÁK CSAPATA ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRUK, MARKÓNÉ TÁTRAI KATALIN
CSAPATTAGOK: Magyar Szilvia, Matolcsi Benedek, Wéber Kitti, Török Viktor
21. helyet érte el :
ZENGŐ ABC : Varga Dominik, Kocsis Bence, Hegedős Csaba, Körmendi Gábor 3.c
78. helyet érte el:
ARANY ABC: Komáromi Roland, Márton Bence, Balázs Bence, Horváth Olivér 3.c
Felkészítő: Hajnalné Farkas Erzsébet
4. évfolyam
15. helyet érte el
AGYCSAPAT: Seres Fanni, Molnár Eszter, Szabó Domonkos, Baráth Amarilla 4.a
Felkészítő: Gazdag Lászlóné
Váltófutás – kerületi verseny
2013. október 15.
II.korcsoport – fiú
II.helyezés
(Zsédő Ádám, Vöő Kristóf, Forgács Kevin,Varga Dominik)
II.korcsoport – lány
I.helyezés
(Skribek Dorina, Jakab Viktória, Kovalcsik Bianka, Magyar Szilvia)
III.korcsoport – fiú
I.helyezés
(Pejtsik Bence, Szilvási Adrián, Csolti Dániel, Nagy Márk)
IV. korcsoport – fiú
I.helyezés
(Bertha Dominik, Izsold Izsó János, Szabó Marcell, Nagy Patrik)
IV.korcsoport – lány
II.helyezés
(Gecse Anett, Filákovity Patrícia, Kovalcsik Jázmin, Fazekas Andrea)
„Nagyváltó – lány
II.helyezés
(Magyar Krisztin, Kovalcsik Bianka, Filákovity Patrícia, Gecse Anett)
Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!
Mezei futás - kerületi verseny
2013. október. 09
I.korcsoport – lány
Csapat
I.helyezés
(Magyar Krisztin, Szenyán Kinga, Gulyás Barbara, Blaskó Virág. Farkas Kinga)
Egyéni
II.helyezés Gulyás Barbara 2.b
III.helyezés Farkas Kinga 2.a
II.korcsoport – lány
Csapat
III.helyezés
(Kovalcsik Bianka, Jakab Viktória, Florovits Letícia, Major Fanni)
Egyéni
II.helyezés Kovalcsik Bianka 3.a
II.korcsoport – fiú
Csapat
III.helyezés
(Vöő Kristóf, Varga Dominik, Forgács Kevin, Král Gergely)
Egyéni
I.helyezés Vöő Kristóf 4.c
Grtatulálok a versenyzőknek és felkészítőiknek!